O nas

O nas

Loberon – dom, do którego chce się wracać

Coming home. O powrocie do domu marzą nie tylko synowie marnotrawni, wędrowcy i samotni kowboje. Wszyscy chcemy mieć swój bezpieczny azyl, w którym znajdziemy ukojenie po ciężkim dniu. Dom jest tam, gdzie czujemy się szczęśliwi. To miejsce, w którym czekają na nas bliscy, a także ulubiony fotel, lampka wina na kuchennym stole czy kolacja z przyjaciółmi na tarasie w ciepły letni wieczór. Miejsce, w którym odczuwamy osobisty związek z atmosferą, wystrojem i stylem otaczających nas przedmiotów. Jako LOBERON pragniemy wspierać cię w tworzeniu unikatowej przestrzeni, do której będziesz chętnie wracać.

Specjaliści od rzeczy pięknych

Osobistej aranżacji nie da się wykreować przy pomocy mebli systemowych, lecz dzięki połączeniu unikatowych elementów. Z jednej strony tworzenie takiej inscenizacji sprawia dużo radości, a z drugiej jest niezwykle wymagające – unikatowe dodatki nie lubią bowiem stać w cieniu, lecz chcą skupiać na sobie wszystkie spojrzenia. Jeśli szukasz inspiracji, gołe kanapy wystawione w sklepie meblowym będą nikłą pomocą. Dlatego na stronie internetowej i w katalogach LOBERON prezentujemy stylowe i efektowne pomysły na aranżację salonu, jadalni, łazienki, sypialni i ogrodu. W LOBERON znajdziesz inspirację, jak poprzez dobór kolorów, akcesoriów, oświetlenia lub zastosowanie celowych kontrastów sprawić, by poszczególne elementy wystroju stały się spójną całością. Chętnie służymy pomocą jako doradcy, pomysłodawcy i konsultanci stylu.

Styl loberon

Dotyk.
W LOBERON meble są wykonane z drewna, metalu, tkanin, czyli z żywych materiałów o przyjemnej strukturze, które zachwycają wizualnie i dotykowo. Są autentyczne i szlachetne – w miarę upływu czasu pokrywają się patyną i odkrywają przed nami nowe oblicze.

Ciepło.
W LOBERON wierzymy w kolorystyczną moc żywiołów. Stawiamy na kolory ziemi, słońca, ognia – tworzą one otwartą, pozytywną atmosferę i dają poczucie ochrony przed zimnem panującym na zewnątrz.

Unikatowość.
Własny styl lubi wszystko, co unikatowe. LOBERON oferuje ekskluzywne wzornictwo oraz ręcznie wykonane, trwałe meble o wysokiej wartości, z niepowtarzalną osobowością i charakterem.

Autentyczny, ciepły, niepowtarzalny – taki właśnie jest LOBERON. Ta idea przyświeca nam od dawna i mamy to szczęście, że jako projektanci, doradcy wystroju wnętrz i producenci mebli możemy ją realizować w różnych miejscach i na różne sposoby. LOBERON jest dla nas jak dom – to miejsce, w którym rozwijamy pomysły, spełniamy marzenia i zbieramy cenne doświadczenia. I nie możemy się doczekać, by inspirować Cię na nowo każdego dnia.

Nieustanne odkrywanie nowych pomysłów aranżacyjnych

Naszym priorytetem jest tworzenie trwałych i ponadczasowych mebli, ale z drugiej strony wiemy, że jesteście także ciekawi i spragnieni nowości. Dlatego też stale poszukujemy nowych pomysłów na wystrój wnętrza. LOBERON współpracuje z zakładami rzemieślniczymi z całego świata, produkującymi meble na wysokim poziomie, z pasją i na bardzo uczciwych warunkach wyłącznie dla nas. Pracują w nich rzemieślnicy z prawdziwego zdarzenia, którzy potrafią słuchać i z chęcią realizują nasze pomysły. Którzy również ciągle zaskakują nas swoją kreatywnością i zachwycającymi designami. Dlatego pragniemy zapewnić, że nigdy nie będziesz się nudzić, przeglądając nasze katalogi lub stronę internetową. Czekają tam bowiem na Ciebie piękne rzeczy warte odkrycia.

Wysoka jakość – również obsługi

Wyznajemy zasadę, że wysoka jakość musi obronić się na wszystkich polach. Nasza przyjazna i osobista obsługa dba o to, by spełnić wszystkie oczekiwania klienta, a globalna sieć logistyczna dostarcza produkty do celu i na czas. Jest tylko jedna rzecz, której nie znajdziesz w LOBERON: Wysokie ceny. Jest to zasługa naszego działu zakupów, któremu zawsze udaje się ukształtować je w sposób najbardziej uczciwy i minimalistyczny.

LOBERON. Coming home.

Łączymy serdeczne pozdrowienia

Dr. Christian Bühring 

Dr. Christian Bühring
Partner zarządzający

Susanne Töpfer 

Susanne Töpfer
Dział zakupów i designu