* Rabat o równowartości kosztów dostawy. Wpisz kod PREZENT23 podczas finalizacji zamówienia na loberon.pl lub podaj nam go przez telefon, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Minimalna wartość zamówienia wynosi 230 PLN. Kod można wykorzystać tylko raz. Oferta nie obejmuje wysyłek gabarytowych i nie łączy się z innymi promocjami.

Style wnętrzarskie

Style wnętrzarskie

Odkryj swój ulubiony styl

Planując wystrój swojego wymarzonego domu lub mieszkania, z pewnością najpierw pomyślisz o podstawowych rzeczach, takich jak szafki, stoły i krzesła. A potem? Oczywiście nieco ozdób! Od kwiatów, przez ramki na zdjęcia i świeczniki, aż po zasłony, poduszki i pledy… czyli wszystko to, co uczyni Twój dom naprawdę przytulnym.
Przy wyborze materiałów i kolorów z pewnością kierujesz się własnymi wyobrażeniami i upodobaniami. Często jednak wprowadzenie własnych pomysłów w życie to nie lada wyzwanie! Marzysz o kuchni w stylu rustykalnym? Chcesz nadać swojemu salonowi subtelny urok w stylu vintage, a gabinet urządzić w stylu industrialnym? W sypialni natomiast planujesz marynistyczny klimat, który sprawi, że poczujesz się jak na ostatnich wczasach nad morzem?
Dowiedz się, jakie kolory pasują do danej koncepcji wnętrza i jakie materiały powinieneś rozważyć przy wyborze mebli.
W LOBERON znajdziesz dawkę cennych inspiracji i porad. A jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował indywidualnej konsultacji, nasz dział obsługi klienta z chęcią Ci pomoże.

LOBERON życzy dużo radości podczas urządzania wnętrza swoich marzeń!